חפש מוצר
דף הבית    מידע מקצועי    מקלחת לחיים
dsfdsfds
מקלחת לחיים

מקלחת לחיים
מכונות שטיפה הן הדבר הטוב ביותר שקרה לחייכם, אם אתם אנשים פרטים או עסק.

כאדם פרטי, אתה מוקף בזוהמה! בבית פרטי, במכונית ובמקומות נוספים רבים.

אתה מבחין בלכלוך מצטבר לאיטו במשך השנים עד שבשלב מסוים, המטלית והסחבה כבר לא מספיקים אפילו "לדגדג" את הכתמים.

כעסק, אתה נדרש לעתים לנקות אולמות, דרכי אפר, סירות ואזורים רבים אחרים במהירות, ובכדי "לעמוד בזמנים" אתה מוציא הון תועפות על כוח אדם, שיכולתו בסופו של דבר מוגבלת. מכונות שטיפה נותנות מענה לכל הצרכים הללו! מטרתן היא לנקות שטחים נרחבים במהירות מרבית וביעילות אדירה, בכדי להעניק לכם התחלה "נקייה" וחדשה.

איך זה עובד?
ישנן מספר מכונות שטיפה המשמשות כל אחת למטרה אחרת מבין המטרות שהוזכרו למעלה.

קיטור:
אפשר לומר כי מכונות שטיפה בקיטור מספקות לא רק מקלחת לחיים, אלא גם סאונה.

ע"י עבודה עם מים חמים הן מעלות קיטור הממיס חומרים שומניים (שהם מהווים מרבית הלכלוך), ומשתמשות בלחץ המים האדיר, על מנת לקטול כתמים עיקשים במיוחד!

מכונות שטיפה בקיטור לשימוש ביתי, לרוב ינקו בבתים פרטיים את העמודים החיצוניים, שכבר עייפו והשחירו, ואת הרצפות החיצוניות, אם עשויות הן מאבן. בעסקים לרוב ישמשו כשטיפה לכלי התחבורה השונים ולגני אירועים.

מכונות שטיפה לרצפות:
על מנת להבריק את הרצפות, יש צורך במכונה מיוחדת שהיא חזקה דיה, על מנת לגרום להן לנצנץ, אך עדינה מכדי לא לפגום בהן וליצור בהן חריצים.

למשתמש הפרטי היא תחסוך זמן ותעביר את הרצפות שלו "מתיחת פנים". כלומר, היא תחזיר אותן לתקופה בה הן הונחו. לבעל העסק הדבר מהותי הרבה יותר.

 אסתטיקה היא אחד מכרטיסי הביקור החשובים ביותר לעסק, ואף בעל עסק אינו מעוניין כי העסק שלו יראה עייף וזנוח. מכונות שטיפה לרצפות יכולות לגרום לשטחים נרחבים במרחב העסקי שלכם להראות נוצצים בזמן קצר!

מים קרים:
למעשה כל מכונות השטיפה הכילו בעבר מים קרים. מכיוון שכשהטכנולוגיה עוד לא הייתה מפותחת דיה, היו לעתים מתעוררות בעיות ב-bar (הלחץ).

כיום, מכונות שטיפה עם מים קרים מוצעות במחיר מוזל, ובאופן טבעי מהוות אחת המצבים האפשריים במכונות קיטור ובמכונות שטיפה לרצפות.

למה אנחנו?
אצלנו כל המכונות הן מקצועיות. אנחנו מודעים לחשיבותן בקרב עסקים, ואנו לא מתפשרים על האיכות. ללא יוצאים מן הכלל, כל המכונות יעניקו לעסק שלכם ולביתכם מראה חדש ורענן יותר.

בגלל מורכבות המכונה, חשוב לא פחות לקנות במקום אמין. אנחנו בעלי מוניטין רב בתחום כלי העבודה ולשירות שלנו אין מחיר. תוכלו לרכוש אצלנו את הזולה שביניהן ב-699 שקלים חדשים ואת היקרה שבחבורה ב-5,900 שקלים.

מכונות שטיפה הן עסק מעט יקר יותר משואבי אבק למשל, אבל ההשפעה שלהן היא גדולה לאין שיעור.

הדפס מאמר     שלח לחבר
אין תגובות למאמר
הוספת תגובה
מאת
נושא
תוכן
הוסף תגובה  
בניית אתרים בקוד פתוח
כלי עבודה לבית לעסק ולגן - Hyundai © Copyright