חפש מוצר
דף הבית    מידע מקצועי    להמשיך לטפס מעלה
dsfdsfds
להמשיך לטפס מעלה

להמשיך לטפס מעלה
אנחנו יודעים כי רבים אינם מעניקים את תשומת הלב הראויה לחומרים הבסיסים עמם הם בוחרים לעבוד, כגון איכויות המברגים וכדומה.

אבל בעוד שמקרה של מברג לא אמין יסתיים לכל היותר בהחלפתו, סולם לא תקין עלול להסתיים בפציעה רצינית.

 בחירת הסולם היא לא "משחק ילדים", ויש לקחת בחשבון אלמנטים רבים וכן את אמינות החומרים, שבלעדיהם תיקון פשוט יכול להסתיים כאמור בפציעה רצינית. ישנם אלמנטים נוספים לבחירת סולם, אלמנטים כגון סוג החומר, לדוגמה אלומיניום או עץ, לאדם אחד או למספר אנשים, מחיר, וכמובן אמינות המוכרים.

סולמות ונחשים
על מנת להימנע מהחלקה, שעלולה להיות כואבת יותר מאשר במשחק "סולמות ונחשים" אנו צריכים לבחור סולם שעשוי חומר שיהיה חזק, אמין, שישרוד זמן רב ושיהיה זול (...כמובן).

הסולם הנפוץ מכולם והידוע לנו בעיקר מזירות הקשורות לבנייה, הוא סולם העץ. עץ הוא חומר חזק, ולא לחינם הוא משמש גם בתחומים אחרים, כגון ספריות וכונניות, מערכות ריהוט ודברים הדורשים החזקה ונשיאה של משקלים כבדים.

הבעיה העיקרית היא שהוא מתבלה, ואחרי זמן הופך ללא שמיש, הוא מסוכן בדיוק כאשר לא יודעים כי הוא לא שמיש, מה שעלול להוביל לתאונות.

הסוג השני הוא סולם אלומיניום, אמנם הוא מעט יקר יותר אבל כל עוד ברגיו במקום, הוא מבטיח את שלומכם, ולרוב הוא גם קל לנשיאה הרבה יותר, מפני שאלומיניום היא מתכת קלה. גם לסולם אלומיניום יש תתי קטגוריות והן:

1) סולם טלסקופי – כשהוא סגור גובהו מתחת ל-90 סנטימטרים, וכאשר הוא נפתח הוא מתנשא למעל שלושה מטרים. זה מה שנקרא יעיל!

2) שחיל – בעל שניים או שלושה חלקים, המאפשרים נשיאה נוחלה וקלה יותר.

סולם שוודי
הכותרת היא אינה סוג של בדיחה.

סולם שוודי זכור לכם עוד מילדותכם, כשטיפסתם עליו בשיעורי הספורט. הוא צמוד למבנה ולרוב הוא משמש ילדים, אך הוא גם יכול לעזור להגיע למקומות חיוניים כפי שאנחנו רואים בשטח, כי סולמות כגון הסולמות של מדרגות החירום מצילים חיים.

סולמות נוספים הם סולמות דוגמת סולם המדרגה. הוא נהדר לעבודה בגבהים נמוכים, בגלל בשל כך שניתן לזוז עליו מעט בתחושת יציבות כלשהי, ושהוא יעיל לעבודות בגובה נמוך.

טווח המחירים שלנו הוא רחב, ובוודאי שהוא משרת "כל כיס". הסולם הזול יותר נע בסביבות ה-170 שקלים, בעוד שבין היקרים מאלומיניום, ניתן גם למצוא סולמות מעל 1000 שקלים. אין זה אומר בהכרח שהיקר הוא הטוב יותר.

על אף שתחומנו נחשב "גברי" ו"מאצ'ואיסטי" אנחנו רגישים לצורכי הלקוח, וניתן להרים אלינו טלפון לכל שאלה, תלונה, או כאשר אתם מתקשים לתפעל או להרכיב את הסחורה, ואנחנו נשמח לעזור לכם להמשיך לטפס למעלה מטרתכם. . .


הדפס מאמר     שלח לחבר
אין תגובות למאמר
הוספת תגובה
מאת
נושא
תוכן
הוסף תגובה  
בניית אתרים בקוד פתוח
כלי עבודה לבית לעסק ולגן - Hyundai © Copyright